Logowanie/Rejestracja

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 7*0:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 26580 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|

Ziemski Krystyn

Dodany przez system ()

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz Dodaj książkę tego autora

Dzieła autora

Barwy strachu Barwy strachu
Na gorącym uczynku Na gorącym uczynku
Niewidzialne kręgi Niewidzialne kręgi
Znasz inne książki tego autora? zarejestruj się, aby móc budować treść serwisu

Tagi, jakimi są określane książki autora

Cytaty autora

Na gorącym uczynku, ♀Aleksandra0709 ()
Chwilami zdaje mu się, że przeżywa jakiś koszmar, z którego zaraz się ocknie i wszystko wróci do normy. Ba, gdybyż to był sen! Informacja o gwałtownej śmierci Staszka Krupskiego, rzucona w twarz jeszcze na Szpitalnej przez przesłuchującego go oficera, była wstrząsem. A gdy wreszcie zrozumiał, że to on, Adam Jankowiak, ma ręce ubrudzone we krwi Staszka, jego portfel w kieszeni marynarki, że Kawecka widziała go wychodzącego nad ranem z tamtego mieszkania, a w zwłokach tkwi sztylet, który jest jego, Jankowiaka, własnością - przeżył szok. Szok, z którego do dziś nie potrafi się otrząsnąć. Nic nie rozumiał, nic nie potrafił wyjaśnić, po prostu sam nie mógł sobie uzmysłowić, jak to się stało, jak to się mogło stać.
Niewidzialne kręgi, ♀Aleksandra0709 ()
Iść czy nie iść?! - medytuje. Jest jasne, że jego posunięcia musiały stworzyć u zainteresowanych poczucie zagrożenia. Może spotkać się z prowokacją. Nie można tego wykluczyć. Z drugie strony - jeśli jest to brakujące ogniwo? Przegapić taką okazję?! Dzień, otwarta przestrzeń, nie żaden ciemny zakamarek. Pójdę - decyduje.
O piątej trzydzieści jest już w parku. Odnajduje znajomą ścieżkę, tę prowadzącą na łąki. Jeszcze tylko kawałek dzieli go od otwartej przestrzeni, gdy dosięga go cios. Zapada się w ciemność.