Logowanie/Rejestracja

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 7+0:

Ostatnio odwiedzający
♀wai ()
♀anjax8 ()
oraz 4314 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|

Sugerowane książki

Polecane książki

W tej chwili nie jesteś zalogowany, więc trudno nam Tobie cokolwiek polecić. Wystarczy jednak, że ocenisz kilka książek, które przeczytałeś, a system postara się podpowiedzieć Tobie ciekawe pocyje bazując na Twoich ocenach oraz tagach, którymi są opisane oceniane przez Ciebie książki.

Co zrobić?

Dokonaj szybkiej rejestracji, oceń kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt książek. Jeśli według Ciebie nie są dobrze opisane tagami, otaguj je. Im więcej książek ocenisz i im lepiej opisane będą te książki, tym lepiej system dopasuje propozycje do Twojego gustu.

Na jakiej zasadzie system poleci mi książki?

Sprawdzimy jakie książki najwyżej oceniasz, a następnie poprzez chmurę tagów zaprezentujemy Ci wysoko oceniane przez innych czytelników pozycje, które są opisane w podobny sposób. Prawdopodobnie w ten sposób trafisz na tytuły, które już czytałeś (w końcu są Tobie polecane!). Będziesz mógł je szybko ocenić, aby algorytm jeszcze lepiej dopasował wyniki do Twoich oczekiwań.

Preferencje

Algorytm nie jest idealny - możliwe, że wysoko ocenisz kilka lektur szkolnych i system uparcie będzie Tobie proponował inne lektury. Nic straconego - może dopasować algorytm do swoich potrzeb wyłączając tagi, które Cię kompletnie nie interesują, a znalazły się w ocenianych przez Ciebie pozycjach.