Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 6*9:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
Karolina Widłak ()
oraz 2642 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

AC/DC. Maksimum rock\'n\'rollaAutor Murray Engleheart & Arnaud Durieux
Dodane przez ♀Aleksandra0709 ()
Forma wywiad / rozmowy
Gatunek biografia/autobiografia
Rok pierwszego wydania 2007
Tagi AC/DC, biografia, muzyka, rock and roll, wywiady, wywiad, zespół muzyczny, muzyka rozrywkowa, metal, muzyka rockowa, rock, biograficzna
Pokaż podobne

Od wydawcy

150 milionów płyt temu AC/DC dawali niezapomniane występy w programie telewizji ABC "Countdown" - z Bonem Scottem przebranym za pensjonarkę z piekła rodem i Angusem w kostiumie goryla. Przez 30 lat zespół ubarwiał miłosne igraszki, pijackie przygody, bójki, śluby, narodziny, pogrzeby, nowe samochody i tatuaże dosłownie milionom ludzi od Brukseli po Brisbane, od Montrealu po Manchester i wszędzie pomiędzy tymi miejscami. Nie tylko udało im się podnieść po tragicznej śmierci Bona w 1980, ale ironicznie akcje zespołu sięgnęły zenitu na całym świecie z jego następcą, Brianem Johnsonem i albumem "Back in Black". AC/DC nie zamierzają się zatrzymać i są obecnie bardziej instytucją niż zespołem rockowym. Spróbujcie wyobrazić sobie świat bez nich.

Po raz pierwszy Murray Engelhart wraz z Arnaudem Durieux opowiadają pełną historię największego i najgłośniejszego rock and rollowego produktu eksportowego Australii. Murray przez ostatnie ćwierć wieku pisywał dla magazynów na całym świecie i wielokrotnie przeprowadził wywiady z AC/DC. Arnaud jest byłym dziennikarzem rockowym, który śledzi karierę zespołu przez 25 lat gromadząc coś, co bez wątpienia jest największym archiwum materiałów dotyczących AC/DC na świecie.

[Wydawnictwo Karga, 2008]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz