Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 7+6:

Ostatnio odwiedzający
♀edyta ()
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
oraz 3000 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Blond gejsza
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Blond gejsza


Tytuł oryginalny The Blonde Geisha

Autor Jina Bacarr
Dodane przez ♀katimka ()
Forma dziennik / pamiętnik
Gatunek obyczajowa
Rok pierwszego wydania 2006
Tagi Japonia, gejsza, herbaciarnia, Gion, uwodzenie, erotyka, pragnienia
Pokaż podobne

Od wydawcy

"Wczesnym latem 1892 roku w Japonii spadły obfitsze niż zwykle deszcze. Japończycy nazywają tę porę "deszczami śliwy", gdyż przychodzi ona, kiedy dojrzewające owoce zaczynają kusić nowymi doznaniami. Tak jak dziewczyna, która staje się kobietą. Dziewczyna taka jak ja".

Odwieczna japońska tradycja związana z pięknem, erotyką i seksem skrywa wiele tajemnic, które poznać mogą tylko nieliczni. Dla cudzoziemców są one w ogóle niedostępne. Kiedy Amerykanin Edward Mallory w obawie przed zemstą groźnego japońskiego księcia Kira-samy musi ukryć piętnastoletnią córkę w Herbaciarni Drzewa Wspomnień, Kathlene wkracza niespodziewanie w zmysłowy świat gejsz.

W czasie kolejnych lat w herbaciarni będącej ekskluzywnym klubem gejsz Kathlene uczy się sztuki uwodzenia i zaspokajania potrzeb mężczyzn. Przygotowuje się także do rytuału "Sprzedaży wiosny", czyli utraty dziewictwa.

Mężczyzną gotowym zapłacić za ten zaszczyt jest bogaty baron Toda-sama, będący na usługach księcia Kira-samy. Baron podejrzewa, że piękna kandydatka na gejszę jest dziewczyną, której na zlecenie księcia od trzech lat poszukuje. Kathlene skrycie pragnie innego mężczyzny, wie jednak, że baronowi nie wolno się sprzeciwić. Gdyby się na to odważyła, ściągnęłaby śmiertelne niebezpieczeństwo zarówno na dom gejsz, jak i na siebie samą...


Jina Bacarr jest autorką nagrodzonej książki "The Japanese Art of Sex". Była konsultantką do spraw związanych z Japonią w amerykańskich stacjach telewizyjnych. Jest zakochana w japońskiej kulturze i zna ten język, co pozwoliło jej zagrać w japońskich reklamówkach. Napisała także ponad czterdzieści scenariuszy dla telewizji. "Blond gejsza" jest jej pierwszą powieścią.

[Wydawnictwo Mira, 2008]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz