Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 6+6:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
♀edyta ()
oraz 1309 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Car


Tytuł oryginalny Tsar

Autor Ted Bell
Dodane przez ♂Isgenaroth ()
Forma powieść
Gatunek thriller/sensacja/kryminał
Rok pierwszego wydania 2008
Tagi cykl Alexander Hawke, agent wywiadu, szpieg, terroryzm, CIA, zamachy terrorystyczne
Pokaż podobne

Od wydawcy

Superagent-arystokrata z "Lewiatana" i "Szpiega" w elektryzującej rozgrywce ze wspólczesnym tyranem zbrodniczą żądzą władzy.


Wysadzone więzienie w Dakocie. Eksplozja bomby w Miami. Miasto w Kansas zmiecione z powierzchni ziemi potężnym wybuchem.

W Stanach Zjednoczonych mnożą się krwawe zamachy. Lecz to zaledwie uwertura apokalipsy, jaką zamierza zgotować Ameryce potężny wróg. CIA wzywa najlepszego agenta do zadań specjalnych. Od bermudzkich plaż, przez syberyjską tajną bazę, gdzie więziony jest prawowity prezydent Rosji, po sztokholmską ceremonię wręczenia Nagrody Nobla - Alex Hawke prowadzi walkę z czasem. Musi przerwać podsycane megalomańską wizją szaleństwo i powstrzymać piekło, które rozpęta odradzające się "imperium zła" i jego nowy władca - Car.


Ted Bell - autor thrillerów szpiegowsko-przygodowych

Ted Bell, wieloletni dyrektor artystyczny jednej z największych na świecie agencji reklamowych, odniósł sukces pierwszym thrillerem szpiegowskim "Hawke". Kolejne książki z tym samym bohaterem – jak "Skrytobójca" – trafiły na listy bestsellerów "The New York Times" i "Wall Street Journal". Brawurowe tempo, akcja non stop, międzynarodowa intryga i bohater na miarę Jamesa Bonda i Dirka Pitta zapewniły miejsce wśród klasyków gatunku autorowi, który jest porównywany z największym mistrzem akcji i przygody – Clive’em Cusslerem. Powieści Teda Bella w 2005 roku znalazły się na amerykańskich listach bestsellerów. Najnowsza powieść to "Lewiatan".

[Amber, 2009]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz