Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
2018-12-11 19:04:35
Anonim
Enter
Jako niezalogowany oblicz: 1-1:

Ostatnio odwiedzający
♀anjax8 ()
♂rafar ()
♀edyta ()
♀wai ()
oraz 5599 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Dotyk zła
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Dotyk zła


Tytuł oryginalny A Perfect Evil

Autor Alex Kava
Dodane przez ♀cableracer ()
Forma powieść
Gatunek thriller/sensacja/kryminał
Rok pierwszego wydania 2000
Tagi Seria Maggie O\ Dell, FBI, agentka, agent, ofiara, ofiary przestępstw, wyrok, kara śmierci, kara, seryjny morderca, morderca, morderstwo, zło
Pokaż podobne

Od wydawcy

Kontrowersyjna, mroczna powieść debiutantki na czołowych miejscach światowych list bestsellerów.

Uznany za seryjnego mordercę i skazany na śmierć za trzy potworne zbrodnie, Ronald Jeffreys został stracony. Mieszkańcy Platte City odetchnęli z ulgą, bo skończył się ich koszmar. Nikt jednak nie wiedział, jak straszliwą tajemnicę zabrał ze sobą do grobu Jeffreys. Trzy miesiące poźniej znaleziono martwe ciało następnego chłopca. Zginął w taki sam sposób, jak ofiary Jeffreysa. Koszmar powrócił ze zdwojoną siłą. Czyżby pojawił się naśladowca?

Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Nick Morelli. Ma więcej doświadczenia w uwodzeniu kobiet niż w poszukiwaniu seryjnych morderców. FBI przydziela mu do pomocy wybitną specjalistkę w dziedzinie tworzenia portretów psychologicznych zbrodniarzy, agentkę specjalną Maggie O Dell. Maggie wnikliwie sprawdza poszlaki, bada ślady pozostawione przez mordercę. Pozwala jej to naszkicować makabryczny portret osoby, która została oskarżona i stracona!

Tymczasem ginie następna ofiara, zaś kolejny chłopiec zostaje uprowadzony. Nick i Maggie zaczynają rozumieć, że zabrnęli w ślepy zaułek. Każdy kolejny trop prowadzi donikąd, a czas ucieka. Czyżby mieli dać bezwzględnemu mordercy szansę udoskonalenia swoich zbrodni?

"Thriller, który trzyma w napięciu do ostatniej strony, pełen zwrotów akcji i mylnych tropów".
"Mystery Scene"

"Ten debiut powieściowy pulsuje napięciem... Postać Maggie, dzielnej agentki FBI, która na co dzień stawia czoło potwornym zbrodniom, na zawsze pozostaje w pamięci".
"Library Journal"

[Arlekin, 2003]
Goszcząca w czołówce bestsellerów debiutancka powieść. Ronald Jeffreys zostaje stracony, uznany za winnego popełnienia trzech zbrodni. Miasteczko Platte City odetchnęło z ulgą. Czy jest to jednak koniec koszmaru? Czy Jeffreys miał jakąś tajemnicę, która mogła pójść z nim do grobu? Trzy miesiące poźniej znaleziono martwe ciało następnego chłopca. Zginął w taki sam sposób, jak ofiary Jeffreysa. Koszmar powrócił ze zdwojoną siłą. Czyżby pojawił się prześladowca?

webook.pl
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

♀edyta (), dodano 2014-03-04
Wspaniały kryminał, trzyma w napięciu do końca. Książka od której trudno się oderwać. Polecam!
Dodaj recenzję

Cytaty

♀Aleksandra0709 (), dodano 2009-01-05
Dobro i zło, czy rzeczywiście dzieli je wyraźna linia?
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz