Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
2018-12-11 19:04:35
Anonim
Enter
Jako niezalogowany oblicz: 2-7:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
♀wai ()
oraz 1758 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

DublerkaAutor Bagłaj Ewa

Od wydawcy

Dalsze przygody bohaterki "Broszki".
Kryminalne zagadki na planie filmowym.
Broszka rozpoczyna studia na wymarzonej pedagogice w Warszawie. Nie bardzo ma jednak czas na studiowanie, ponieważ trafia na plan serialu o policji konnej. Wkrótce okazuje się, że wokół reżysera filmu i jednocześnie odtwórcy głównej roli dzieją się dziwne rzeczy. Najpierw znika czołowa aktorka, potem wybucha pożar, a zamiast atrapy na planie filmu pojawia się prawdziwa broń, z której pada strzał...
Kto i dlaczego chce zabić słynnego reżysera? Broszka postanawia rozwikłać zagadkę. Czy jej także grozi niebezpieczeństwo? I czy Kuba, który pojawia się w pobliżu Broszki, jest tylko kolegą?
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

♀niezapominajka (), dodano 2008-09-18
Książka jako druga część serii (po "Broszce") ku mojemu zaskoczeniu broni się jednak całkiem dobrze, tzn. czytając nie czuje się takiego wymuszenia, jak czasem się to zdarza w przypadku kontynuacji książek czy filmów. Bohaterka jest ta sama, tylko już trochę bardziej dorosła, zwł. psychologicznie, jednak wątek kryminalny dotyczy zupełnie innej sprawy niż w "Broszce". Obie historie łączą jednak bardzo silnie konie. W pierwszej książce była to cenna arabka, która zniknęła na krótko przed ważnym pokazem końskiej piękności w Janowie Podlaskim. A tutaj mamy do czynienia z dużej urody ogierem rasy fryzyjskiej, który jest gwiazdą serialu o policji konnej. Możemy sporo dowiedzieć się o tym, jak się statystuje na planie filmowym i jak nagrywa się różne sceny ze zwierzętami.
Mimo że książki tej autorki są dość skoncentrowane na jej ulubionym chyba temacie (koniach), to jednak da się je czytać nawet nie znając się na tym za bardzo, gdyż sporo "podpowiada".
Najbardziej jednak podoba mi się w "Dublerce" entuzjazm i optymizm bohaterki, który daje fajnego "kopa" do rozwijania własnych pasji i marzeń. Bardzo to lubię w tego rodzaju książkach;)
Dodaj recenzję

Cytaty

♀niezapominajka (), dodano 2008-09-17
"Spójrzcie na swój ziemski los jak na scenariusz do napisania. Rzeczywistość może być piękną fabułą. Bo ona jest dla każdego z nas tym, czym sami ją czynimy. Świadomym wysiłkiem albo i nie, jeśli zdajemy się na to, co dyktuje nam przypadek, zamiast walczyć o nasz autorski pomysł na życie".
♀flicka (), dodano 2013-08-28
"Najważniejszą i najtrudniejszą rolą w życiu do odegrania dla każdego jest odróżnić prawdziwą miłość od jej dublerki." Ewa Bagłaj, Dublerka
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz