Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
2018-12-11 19:04:35
Anonim
Enter
Jako niezalogowany oblicz: 3-1:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
♀wai ()
oraz 1911 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Dziennik nimfomanki
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Dziennik nimfomanki


Tytuł oryginalny Diario de una nimfómana

Autor Valerie Tasso
Dodane przez ♀saiguio ()
Forma powieść
Gatunek na faktach
Rok pierwszego wydania 2003
Tagi dziennik, miłość, romans, seks, erotyka, prostytutka, prostytucja, nimfomanka, nimfomania, związek
Pokaż podobne

Od wydawcy

Tylko dla dorosłych - prawdziwa historia ekskluzywnej prostytutki z Madrytu. Valérie Tasso zaczęła żyć z prostytucji w Hiszpanii, gdy okradł ją ukochany chłopak. Tam - jako urodziwa i pełna wdzięku Francuzka - cieszyła się niezwykłym powodzeniem. Jej książka jest pełna bulwersujących scen, od seksu na cmentarzu po zabawy z butelką coca-coli. A jednak jest to także historia miłości...

[Świat Książki, 2006]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

♀saiguio (), dodano 2008-09-10
"Dziennik nimfomanki" to poruszająca autobiografia kobiety, dla której seks staje się sensem życia. Jej partnerzy, często przypadkowi, pochodzą z różnych środowisk i narodowości, których spotyka w różnych okolicznościach. Nawiązane niecodzinne relacje z meżczyznami opisuje z pełną szczerością. Przeżywa masę przelotnych związków, wiąże się z biznesmenem, fotografem, psychopatą... Przeżywa załamanie nerwowe, zostaje prostytutką. W agencji poznaje słabości mężczyzn, a w końcu odnajduje miłość...Czy na pewno? Polecam!
Dodaj recenzję

Cytaty

♀saiguio (), dodano 2008-09-10
Miałam trzydzieści lat kiedy podjęłam prace w domu publiocznym. Powodem było moje zerwanie z Jaimem, któremu nigdy nie wybacze tego, że zostawił mnie z pustym kontem bankowym, długami i w stanie, z którego nigdy sie nie podniosę.

Kiedy mnie penetruje , mamrocze potworne rzeczy. A mnie w głowie tylko jedno - skończyc z tym jak najszybciej i wydostac sie z tego miejsca. Waga jego oblesnego ciała na moim przypomina stutonową skałę, a każdy ruch który wykonuje, sprawia że czuję odór ciała dzikiego zwierzęcia. W chwili gdy się spuszcza te masę ogarnia seria drgawek i konwulsji, trudnych do wytrzymania.
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz