Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 4-2:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 1177 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerekAutor Hanna Ożogowska

Od wydawcy

Zabawne perypetie rodzeństwa - Tosi i Tomka. Dzieci zamieniają się rolami w czasie wakacji, zamiast Tomka jedzie Tosia. Zamiast Tosi - Tomek. Rodzi to wiele komicznych sytuacji, a główni bohaterowie muszą nauczyć się życia w innej roli, co z początku nie jest takie łatwe.
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

♀saiguio (), dodano 2009-02-07
Gdy zaczęłam ostatnio czytać książkę po raz kolejny miałam obawy, że dotąd patrzyłam na nią przez pryzmat "młodego czytelnika" i nie jest ona wcale taka świetna. Otóż jest. Jeśli ktoś nie jest już nastolatkiem, a ma ochotę oderwać się od rzeczywistości i uśmiechnąć się nad książką, to polecam właśnie tę. A dla tych młodszych jest to pozycja wręcz obowiązkowa.

Najpierw trzeba podkreślić, że dziewczyna i chłopak nie są bliźniakami. Można tak pomyśleć, bo na skutek jednej hecy zamieniają się miejscami, by doprowadzić do innych hec, każdy w swoim zakresie. Wyjeżdżają osobno na miesiąc wakacji; Tosia za Tomka do leśniczówki, gdzie wujek ma przykazane trzymać chłopaka krótko; Tomek za Tosię do cioci, która wie, że można na dziewczynce polegać w pracach domowych. Jak możemy się domyślić, wynika z tego cała masa zabawnych sytuacji, a rodzeństwo orientuje się, że "ta druga" płeć nie ma wcale życia usłanego różami
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz