Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 4*0:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 1303 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Ekskluzywny macho


Tytuł oryginalny Ekskluzivnyj macho

Autor Tatiana Polakowa
Dodane przez smaja11 ()
Forma powieść
Gatunek thriller/sensacja/kryminał
Rok pierwszego wydania 2008
Tagi macho, literatura rosyjska, cykl Olga Riazancewa
Pokaż podobne

Od wydawcy

Olga Riazancewa ma teraz mnóstwo wolnego czasu - odkąd przestała być prawą ręką Dziadka i została wolnym strzelcem, co oznacza, że chwilowo nie pracuje nigdzie, może używać życia, zwiedzać ciepłe kraje, a nawet po prostu się nudzić.

Jednak jej aktywna natura i namiętność do pakowania się w kłopoty nie pozwala na bezczynne leżenie na kanapie - gdy jej stary przyjaciel i były szef ochrony Dziadka, Lalin, prosi o przysługę, Olga zgadza się i zostaje ochroniarzem pewnego sympatycznego biznesmena, Piotra Safronowa. Safronow ostatnio ma złe przeczucia: poważnie obawia się o swoje życie i podejrzewa, że w jego najbliższym otoczeniu jest ktoś, kto życzy mu śmierci. Olga ma więc rozejrzeć się wśród znajomych Piotra, zbadać sytuację i chronić swojego chlebodawcę.

Dlatego właśnie w ramach nowych obowiązków służbowych Olga uczestniczy wraz z przyjaciółmi i współpracownikami Safronowa w wycieczce prywatnym jachtem Piotra po rzece. Podczas rejsu obserwuje zgromadzone towarzystwo, nawiązuje nowe znajomości i, rzecz jasna, ma oko na samego gospodarza imprezy, Safronowa. Jak się wkrótce okazuje, złe przeczucia Piotra nie były bezpodstawne: w nocy na jachcie ginie jedna z uczestniczek rejsu, piękna Anna, a główną i jak na razie jedyną podejrzaną staje się Olga.

Od początku rejsu Olga nie przypadła Annie do gustu, dochodziło do spięć i konfrontacji, a obok ciała zamordowanej kobiety znalazła się - najzupełniej przypadkiem - właśnie Olga.

Na efekty nie trzeba długo czekać - Olga postanawia (wraz z milicjantem Wieszniakowem i Lalinem) rozwikłać tę sprawę na własną rękę i samodzielnie znaleźć mordercę. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać: wszystkie "nitki" prowadzą donikąd, wszystkie punkty zaczepienia okazują się fałszywe, a co gorsza, zaczynają ginąć kolejni ludzie...

[Przedsiębiorstwo Wydawnicze "Rzeczpospolita" SA, 2008]

Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz