Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 2-8:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
♀edyta ()
oraz 2309 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

EuroDżihadAutor Marcin Wolski
Dodane przez ♂Isgenaroth ()
Forma powieść
Gatunek thriller/sensacja/kryminał
Rok pierwszego wydania 2008
Tagi literatura polska, policjant, terroryzm
Pokaż podobne

Od wydawcy

"Z drugiej strony hotelowego kompleksu dobiegł go pisk opon gwałtownie zrywających się do biegu samochodów. Frąckowiak jak akrobata przebiegł granią dachu wokół wewnętrznego dziedzińca. Trzy identyczne peugeoty, które wystartowały z hotelowego parkingu, znajdującego się już na zewnątrz starówki, skręcały w stronę autostrady. Uniósł lornetkę, aby odczytać ich numery. Ale w tym momencie cały budynek, pamiętający czasy Ludwika Filipa, zatrząsł się od eksplozji. Część centralna uniosła się, jak człowiek wspinający się na palce, a potem osunęła niczym wieża z piasku podcięta falą. Podmuch omal nie strącił Stasia z dachu. Osuwając się po dachówkach, jakimś cudem uczepił się w ostatniej chwili rynny i zawisł nad zapadliskiem powstałym w miejscu recepcji i hotelowego holu. […]"

Małym francuskim miasteczkiem wstrząsa masakra, dokonana w biały dzień na grupie homoseksualistów. Do zbrodni przyznaje się dotychczas nieznana organizacja EuroDżihad. Krótko potem wskutek eksplozji na moście kolejowym w nurty Renu wpadają cztery wagony pociągu wiozącego Żydów do Polski na obchody Marszu Żywych. I tym razem sprawcą zamachu jest EuroDżihad. Służby specjalne Francji stają wobec nowej fali islamskiego ekstremizmu, ale są zupełnie bezradne.

Przypadkowym świadkiem wydarzeń jest Stanisław Frąckowiak, do niedawna świetny warszawski policjant. Widząc bezradność francuskich tajnych służb, postanawia im pomóc. Wojna z terroryzmem zaczyna nabierać tempa…

[Zysk i S-ka, 2008]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz