Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 3*9:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 4951 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Jadeitowa wyspa
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Jadeitowa wyspa


Tytuł oryginalny Jade Island

Autor Elizabeth Lowell
Dodane przez ♀edyta ()
Forma powieść
Gatunek romans
Tagi miłość, przygoda, skarb, śledztwo, strach, powieść, kradzież
Pokaż podobne

Od wydawcy

Kyle Donovan wyrwał się z więzów imperium ojca, by spełnić swoje marzenia o wielkiej przygodzie. Jako właściciel firmy Donovan Gems and Minerals pragnie przemierzać świat w poszukiwaniu skarbów. Tymczasem najstarszy brat Kyle'a, Archer, prezes rodzinnej firmy, przydziela mu niezwykle trudne i ważne zadanie... Lianne Blakely, piękna córka wpływowego biznesmena, jest wybitną znawczynią kamieni szlachetnych. Rodzina Tangów, dla której pracuje, oskarża ją o kradzież bezcennej szaty pogrzebowej Cesarza Jadeitu. I tu spotykają się drogi Kyle'a i Lianne. Zaczyna ich łączyć nie tylko wspólna walka i praca, ale także uczucie... trwalsze i cenniejsze niż starożytny jadeit.

[Libros, 2000]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

♀edyta (), dodano 2011-04-19
Drżącymi dłońmi pakował jadeit do pudeł. Cenny jadeit, stary jak świat, Kamień Niebios - odwieczne marzenia wyryte w minerale z nadludzką cierpliwością, nadludzkim talentem.
Marzenia budzące zazdrość, chciwość, skąpstwo.
Marzenia prowadzące do kradzieży, zdrady, śmierci.
♀edyta (), dodano 2011-04-19
Marzenia o pięknie zamknięte w tysiącach odcieni jadeitu: bieli przechodzącej w kolor kości słoniowej, zieleni z odcieniem błękitu, czerwieni połyskującej pomarańczowym blaskiem. Wszystkie te barwy przeistaczały surowe światło w wieczny płomień - ogień duszy.
♀edyta (), dodano 2011-04-19
Słuchając, nie wiedział, czy się śmiać, czy płakać, czy też uciec przed tym diabłem, który szeptał tak spokojnie i cicho o zdradzie. A przecież wcale nie musiał być o nic posądzony. Diabeł upatrzył już inną ofiarę.
♀edyta (), dodano 2011-04-19
Johnny uczynił znacznie więcej dla swojej nieślubnej, nigdy formalnie nie uznanej córki niż inni ojcowie dla legalnego potomstwa. Nie ponosił odpowiedzialności za to, że Lianne tęskniła za miłością rodziny, która z kolei potrzebowała jej wyłącznie jako eksperta od jadeitów.
pokaż wszystkie (4)...
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz