Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 5*6:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 4951 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Jak być zawsze młodą, piękną i bogatąAutor Grażyna Wolszczak, Iwona L. Konieczna

Od wydawcy

Grażyna Wolszczak jest aktorką teatralną, telewizyjną i filmową. Szerszej publiczności znana z seriali telewizyjnych "Matki, żony i kochanki", "Na Wspólnej". Zagrała również główne role w ekranizacjach polskich bestsellerów: Yenefer - w filmie "Wiedźmin" wg Andrzeja Sapkowskiego oraz Judytę w "Ja wam pokażę" wg Katarzyny Grocholi, za którą w październiku 2007 r. otrzymała nagrodę za najlepszą rolę pierwszoplanową na największym festiwalu filmowym w Chinach, China Golden Rooster and Hundred Flowers Film Festival.

Czy to jest poradnik? Trochę tak - znajdziemy tu bowiem garść niebanalnych podpowiedzi, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach życiowych, rady dotyczące pielęgnacji zdrowia i urody oraz oryginalne przepisy kulinarne. Jednak przede wszystkim jest to książka o kobiecie w ogóle, zawierająca ciekawe wątki autobiograficzne, anegdotki, opisująca zabawne i smutne epizody z życia Grażyny Wolszczak.

Czytając książkę "Jak być zawsze młodą, piękna i bogatą" ma się wrażenie uczestniczenia w sympatycznych babskich pogaduchach - trochę zwierzeń, parę łez i mnóstwo radości życia. Całość napisana z wielkim temperamentem i bezpretensjonalna. Nie jestem nikim nadzwyczajnym - zdaje się mówić Autorka - jestem po prostu kobietą - dobrym, pogodnym człowiekiem.

[Bliskie, 2007]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz