Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 0-1:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 2441 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Kaktus w sercuAutor Barbara Jasnyk
Dodane przez ♀katimka ()
Forma opowiadanie
Gatunek obyczajowa
Rok pierwszego wydania 2008
Tagi kaktus, serce, miłość, Teraz albo nigdy, literatura XXI wieku
Pokaż podobne

Od wydawcy

"Kaktus w sercu" - książka, która z ekranu trafiła do rzeczywistości.

Widzowie popularnego serialu "Teraz albo nigdy!" śledzili twórcze zmagania Basi Jasnyk z jej pierwszą książką. Kiedy wreszcie "Kaktus w sercu" ukazał się w księgarniach, z dnia na dzień stał się bestsellerem, zmieniając życie młodej dziennikarki... Tymczasem Basia przeszła na drugą stronę szklanego ekranu. Jej powieść ukazała się naprawdę! Jak widać, nie ma na tym świecie rzeczy niemożliwych.

[Wydawnictwo W.A.B., 2008]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

♀Aleksandra0709 (), dodano 2009-04-20
Ta powieść to moim zdaniem zupełne nieporozumienie. Mało interesujący początek, potwornie nudny środek, trochę bardziej tylko ciekawe zakończenie. Parę błyskotliwych myśli autorów ukrywających się pod pseudonimem "Barbara Jasnyk" zagubiło się w męczącej, momentami wręcz nieskładnej, fabule.

Książka nadaje się tylko jako gadżet dla fanów serialu "Teraz albo nigdy!", którego bohaterka napisała "Kaktus w sercu". Serialowa Basia żartowała, że kolejną część swej twórczości zatytułuje "Kolec w d..." i to chyba jest najlepsze określenie tego rodzaju grafomanii. Szczerze odradzam tracenie czasu na lekturę "Kaktusa".
Dodaj recenzję

Cytaty

♀katimka (), dodano 2008-12-19
"Na wielkie zwycięstwa składają się małe wygrane. [...] Uderz znienacka w najsłabszy punkt w sposób, którego nieprzyjaciel się najmniej spodziewa".
♀Aleksandra0709 (), dodano 2009-01-01
Ania pchnęła ostrożnie drzwi, zaglądając do środka. Przy zarzuconym papierami stole siedzieli już wszyscy oprócz Wiktora, który był tu na specjalnych warunkach. Baron krążył niespokojnie z kolorową lotką w ręku, przesuwając ją między palcami.

- Poszperajcie na blogach, wypytajcie dawnych znajomych, przewertujcie stare rachunki... Do cholery, czy wszystkiego was muszę uczyć? - usłyszała głos naczelnego. - Nikt nie jest doskonały. - Zaśmiał się nieprzyjemnie i przymierzył się do rzutu w stronę tablicy ze zdjęciami. Zmrużył oczy i opuścił wolno rękę, wpatrując się w Adriana Klekota, lidera jednej z prawicowych partyjek, które dość mocno zalazły mu za skórę. - Nikt - powtórzył z naciskiem - nawet Bocian.
♀Aleksandra0709 (), dodano 2009-01-01
Czysta jest tylko wódka.
♀Aleksandra0709 (), dodano 2009-04-11
Z szansą jest tak, że nie jest dana każdemu.
♀Aleksandra0709 (), dodano 2009-04-11
"Dzień jest mądrzejszy od nocy".
pokaż wszystkie (5)...
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz