Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 2+1:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
♀edyta ()
oraz 6702 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Manipulacja


Tytuł oryginalny The Whole Truth

Autor David Baldacci
Dodane przez ♀edyta ()
Forma powieść
Gatunek thriller/sensacja/kryminał
Rok pierwszego wydania 2008
Tagi manipulacja
Pokaż podobne

Od wydawcy

Nadchodzą nowe czasy. Zaczyna się kolejna zimna wojna. Nicholas Creel stoi na czele Ares Corporation, największego światowego dostawcy broni. Dick Pender to jego człowiek od zadań specjalnych - szczególnie tych pozornie niemożliwych do wykonania. Gdyby na świecie zapanował trwały pokój, obaj panowie poszliby z torbami, ale czy ich poczynaniami aby na pewno kierują tylko względy finansowe? Katie James - niegdyś topowa dziennikarka, obecnie alkoholiczka - pracuje w dziale nekrologów i szuka szansy na powrót na szczyt. Czy skorzysta z niej bez względu na to, czy będzie musiała napisać prawdę, czy kłamstwo? Jak zachowa się Schaw, mężczyzna bez imienia zatrudniony wbrew swojej woli w międzynarodowej agencji wywiadowczej? Porwie go wir wydarzeń, czy uda mu się odejść i poślubić kobietę, którą pokochał? Ktoś z nich padł ofiarą manipulacji, ktoś jest jej autorem... Czy bohaterowie zdołają dowiedzieć się prawdy, zanim świat ogarnie wojna, być może już ostatnia w historii?

[Rzeczpospolita, 2008]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

♀edyta (), dodano 2011-04-19
Człowiek na filmie powiedział, że jeśli to wideo ukaże się w Internecie, to znaczy, że zbiry działające na zlecenie rządu dopadły go, a on jest już trupem. Jaką popełnił zbrodnię? Chciał tylko wolności.
♀edyta (), dodano 2011-04-19
Jesteśmy martwi. Moja żona i trójka dzieci nie żyją. Nie zapomnijcie o mnie i o tym, dlaczego umarłem. Nie pozwólcie, żeby moja rodzina zginęła nadaremno.
♀edyta (), dodano 2011-04-19
Dzieciaki bogatych tatusiów miały wszystko, czego zapragnęły, a on musiał znosić ich szyderstwa i oszczędzać każdego centa. Ale dzięki tym doświadczeniom stał się twardszy i bardziej odporny.
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz