Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 3-2:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀edyta ()
♀wai ()
♀anjax8 ()
oraz 4656 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Melancholia sukuba
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Melancholia sukuba


Tytuł oryginalny Succubus Blues

Autor Richelle Mead
Dodane przez ♀edyta ()
Forma powieść
Gatunek horror
Rok pierwszego wydania 2007
Tagi melancholia, wampiry, seks, uwodzenie, pożądanie, demony, anioły, nefilim, komedia, kryminał, erotyzm, horror, diablik, miłość
Pokaż podobne

Od wydawcy

Przybierają postać nieziemsko pięknych kobiet. Wabią mężczyzn i budzą w nich pożądanie. Sukuby – uwodzicielskie i mordercze demony… Sukub to chyba najlepsze zajęcie, jakie można sobie wymarzyć w piekle. Ma się wtedy wszystko: seksapil, umiejętność zmiany postaci, fantastyczne ciuchy oraz to, że każdy facet umarłby za jedno spojrzenie lub dotyk (i faktycznie często tak to się kończy). Jednak życie Georginy Kincaid, sukuba z Seattle, nie jest tak ekscytujące, jak mogłoby się wydawać. Georgina nie jest przekonana, że uwodzenie śmiertelników i wysysanie z nich energii życiowej to najlepsze zajęcie dla dziewczyny takiej jak ona. Zdecydowanie bardziej wolałaby poszukać swojej bratniej duszy (a może to nieśmiały autor kryminałów?). Tylko co zrobić, żeby tej bratniej duszy od razu nie uśmiercić, kiedy w Georginie weźmie górę natura sukuba? Romantyczne marzenia o prawdziwej miłości będą musiały jednak zaczekać: w demonicznym podziemiu Seattle ktoś zaczyna zabijać nieśmiertelnych… „Melancholia sukuba” rozpoczyna cykl przygód miłosnych Georginy Kincaid.

[Amber, 2010]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

♀edyta (), dodano 2011-03-23
Miłość rzadko jest pozbawiona rys - stwierdził Carter. - Ludzie łudzą się, myśląc, że musi taka być. To niedoskonałości czynią miłość doskonałą.
♀edyta (), dodano 2011-03-23
Dobrze znaleźć w mroku choć promyk nadziei.
♀edyta (), dodano 2011-03-23
Czasem na to, czego pragniemy
najbardziej, trzeba sobie zasłużyć cierpliwością i walką.
♀edyta (), dodano 2011-03-23
Zresztą, czym tak naprawdę są dobro i zło? Tylko głupimi kategoriami. Głupimi kategoriami, które ograniczają ludzi, każą ich karać i nagradzać zależnie od tego, czy uda im się poskromić własną naturę, na którą tak naprawdę nie mają wpływu.
♀edyta (), dodano 2011-03-23
Ludzie odkładają marzenia na półkę albo dlatego, że uważają je za niewykonalne, albo łudzą się, że zrealizują je w przyszłości.
pokaż wszystkie (5)...
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz