Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 8-3:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
♀edyta ()
oraz 1889 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Myśl potężnie. Uwalnianie Twojego potencjału do doskonałości
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Myśl potężnie. Uwalnianie Twojego potencjału do doskonałości


Tytuł oryginalny Think Big

Autor Ben Carson, Cecil Murphy
Dodane przez ♀silverraven ()
Forma poradnik
Gatunek popularnonaukowa
Rok pierwszego wydania 1992
Tagi autobiograficzna, wiedza, uprzejmość, uczciwość, talent, neurochirurgia, lekarze, lekarz, myślenie twórcze, myślenie, sukces, czytanie
Pokaż podobne

Od wydawcy

Ta książka jest dla ciebie, jeśli twoje życie jest serią zniweczonych marzeń.

Niniejsza książka jest również dla ciebie, jeśli w ogóle nie masz marzeń. Jest dla ciebie, jeśli uwierzyłeś w kłamstwo, że nigdy nic nie będziesz wart. To nieprawda. Twoje życie jest WIELKIE – znacznie potężniejsze, niż kiedykolwiek sobie to wyobrażałeś.

Na kartach niniejszej książki znajdziesz klucze do rozpoznania pełnego potencjału twojego życia. Może niekoniecznie staniesz się milionerem (choć to całkiem możliwe), ale osiągniesz życie, które będzie bardziej satysfakcjonujące, znaczące i owocniejsze, niż kiedykolwiek sobie to uświadamiałeś.
Autor tej pozycji wie, co to są trudności. Ben Carson dorastał w ubogiej dzielnicy Detroit. Jego matka była analfabetką. Jego ojciec zostawił rodzinę. Uczniowie z jego klasy uważali Bena za głupka. Dorastał zmagając się z gwałtownym usposobieniem. W każdej sferze trudne okoliczności życia Bena zdawały się wskazywać jedynie na trudniejszą przyszłość i marny koniec. Jednakże tak się nie stało.

Stosując zasady opisane w niniejszej książce, Ben podniósł się ze swojego trudnego położenia, dokonał niesamowitych osiągnięć i zyskał międzynarodową sławę. Dowiedział się, że posiada potencjał, a nauczywszy się, jak go uwalniać, odniósł sukces.
Ty także możesz. Wprowadź w życie opisane tutaj zasady. Rzeczy nie zmienią się w ciągu jednej nocy, ale na pewno ulegną zmianie. Możesz przemienić swoje życie w takie, które pokochasz bardziej niż kiedykolwiek o tym marzyłeś.

Ben Carson jest profesorem i ordynatorem neurochirurgii dziecięcej w zespole szpitalnym Johns Hopkins, a także bestsellerowym autorem książek Cudowne ręce i The Big Picture. Jako szeroko szanowana osoba stanowiąca wzór godny naśladowania, dzieli się swoim inspirującym przesłaniem zarówno z dziećmi z ubogich dzielnic, jak i z kadrą wyższego szczebla. Mieszka wraz ze swoją rodziną w okręgu Baltimore, w stanie Maryland, USA.
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

♀silverraven (), dodano 2009-11-30
Potężne myślenie oznacza poszerzanie naszych horyzontów, sięganie po nowe możliwości dla naszego życia, otwarcie na to, co Bóg ma dla nas. Potężne myślenie to kolejny sposób na to, by wyrazić jedno z ulubionych powiedzeń mojej mamy: "Możesz zrobić wszystko, co robią inni - tylko że ty musisz spróbować robić to lepiej!". To właśnie jest potężne myślenie.
♀silverraven (), dodano 2009-11-30
Ci, którzy niczego nie osiągają, wkładają wiele wysiłku w to, by inni też upadli. Podlizują się, namawiają, krytykują, szydzą, drwią i kłócą się.
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz