Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 7+2:

Ostatnio odwiedzający
♀wai ()
♀anjax8 ()
♀Aleksandra0709 ()
oraz 386 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Nierozerwalne więzy


Tytuł oryginalny Ties that bind

Autor Phillip Margolin
Dodane przez ♂Isgenaroth ()
Forma powieść
Gatunek thriller/sensacja/kryminał
Tagi thriller, Cykl Amanda Jaffethriller, prawnicy
Pokaż podobne

Od wydawcy

Jon Dupne, handlarz narkotyków i sutener, jest nie tylko oskarżony o zabicie senatora i luksusowej prostytutki, lecz na domiar złego na oczach strażnika więziennego brutalnie zamordował swojego sądowego obrońcę. Dla oskarżyciela w jego procesie, prokuratora Tima Kerrigana, ta sprawa może być przepustką do senatorskiego urzędu – pod warunkiem jednak, że doprowadzi do skazania Dupnego na karę śmierci.

Nawet nowej obrończyni Dupnego, Amandy Jaffe (bohaterki „Dzikiej sprawiedliwości”) wynik postępowania sądowego wydaje się łatwy do przewidzenia. Lecz jej klient utrzymuje, że posiada dowody wiążące zabitego senatora z tajemniczym stowarzyszeniem obejmującym wysoko postawionych sędziów i urzędników państwowych, a także szefów narkotykowych karteli – stowarzyszeniem, o którym krążą pogłoski, iż zostało zawiązane trzydzieści lat wcześniej. Kiedy Amanda, wbrew naciskom, próbuje dociec prawdy, naraża siebie oraz ukochane osoby na śmiertelne zagrożenie ze strony potężnych sił, których ambicje sięgają nawet prezydenckiego fotela…

Philip M. Margolin był obrońcą w wielu głośnych sprawach kryminalnych, nawet przed Sądem Najwyższym USA. Każda z jego ośmiu powieści, w tym „Dzika sprawiedliwość” i „Adwokat”, trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”.

[Świat Książki, 2003]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz