Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 0-1:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀edyta ()
oraz 1489 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Noc na bagnach Luizjany
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Noc na bagnach Luizjany


Tytuł oryginalny Midnight Bayou

Autor Nora Roberts
Dodane przez ♀edyta ()
Forma powieść
Gatunek romans
Rok pierwszego wydania 2001
Tagi miłość, dwór, sekret, magia
Pokaż podobne

Od wydawcy

Mroczna historia rodzinna, która powraca po 100 latach. Declana Fitzgeralda zawsze uważano w rodzinie za dziwaka. Tym razem jednak sam nie rozumiał, dlaczego jakiś wewnętrzny głos każe mu nabyć walący się dwór położony na obrzeżach Nowego Orleanu. Miejscowa legenda głosiła, że dom jest nawiedzony. Przed stu laty na bagnach Luizjany rozegrała się straszna tragedia, której jedynym świadkiem był wspaniały niegdyś dwór. Z każdym dniem Declan coraz wyraźniej sobie uświadamiał, że w Manet Hall obecne są duchy. Jedynie towarzystwo uroczej Angeliny jest w stanie odciągnąć jego uwagę od tych tajemniczych wydarzeń. Po jakimś czasie zaskoczony stwierdził, że Angelinę łączą z tym domem dziwne związki. Z jej też pomocą wpada na trop pilnie strzeżonego sekretu.

[Świat Książki]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

♀edyta (), dodano 2011-04-16
Romans połączony z nierozwikłaną zagadką morderstwa sprzed lat. Gorąco polecam, napewno nikt nie będzie się nudził czytając ją.
Dodaj recenzję

Cytaty

♀edyta (), dodano 2011-04-16
Abby nie przejmowała się zbytnio, że pani Josephine jej nienawidzi, pan Henry ją ignoruje, a Julian przygląda jej się takim wzrokiem, jakim mężczyzna nie powinien patrzeć na swoją bratową. Najważniejsze, że Lucian ją kocha. Tylko to się liczyło.
♀edyta (), dodano 2011-04-16
Przenieśli dziecko do pokoju dziecinnego, w którym spało teraz w kołysce dawno temu specjalnie zamówionej we Francji. Dzieci Manetów spały w niej podobno od stu lat.
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz