Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 8-6:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
♀edyta ()
oraz 1309 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

O dzieciach dla dzieciAutor Jarocka Mariola

Od wydawcy

Baśniowy klimat zbioru opowiadań Marioli Jarockiej, pozwala przenieść się dziecku do innego, ale jednocześnie bliskiego świata.
Bohaterowie to dzieci i dorośli, których można spotkać na co dzień w szkole, na placu zabaw, w parku podczas spaceru lub w sąsiednim domu. Są do nas podobni, cieszą ich te same rzeczy, mają identyczne marzenia i problemy. Jednocześnie pokazują, jak wybrnąć z kłopotów, uczą cieszyć się życiem i z radością witać nowy dzień.
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

kluska (), dodano 2008-09-17
...Trzymając w ręku blok, czym prędzej pobiegła na górę. Wyrwała kartkę, położyła się na wprost okna i wyjęła kredki ze szkrzyni. Wzięła do ręki jedną z nich i zaczęła rysować.
Najpierw powstał las. Piękny to był rysunek!
Pod drzewami rosły grzyby i jagody. Na gałęziach siedziały różnokolorowe ptaki, a z dziupli wystawiała swój pyszczek malutka wiewiórka.
W pewnej chwili stało się coś niesamowitego! Wiewiórka ożyła i z łoskotem zrzuciła szyszkę na ziemię. Ożył także i dzięcioł, który zaczął zapamiętale stukać w drzewo. Jeszcze chwila i cały las rozśpiewał się, a dookoła zapachniało sosnami.
Zuzia przetarła oczy. Bardzo zdumiona, przybliżyła buzię do rysunku. W tej samej chwili poczuła niezwykły i bardzo wyraźny zapach jagód i poziomek...
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz