Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 9*8:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 1955 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Pamiętnik pisany miłością
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Pamiętnik pisany miłością


Tytuł oryginalny Suzanne s diary for Nicholas

Autor James Patterson
Dodane przez ♂Isgenaroth ()
Forma powieść
Gatunek literatura współczesna
Rok pierwszego wydania 2001
Tagi miłość, pamiętnik, zdrada
Pokaż podobne

Od wydawcy

Niezapomniana historia miłosna, tragiczna, a zarazem pełna nadziei.

Niełatwo jest kobiecie spotkać idealnego mężczyznę. Katie Wilkinson się udało, ale cóż z tego, skoro pewnego dnia ukochany Matt odchodzi bez wyjaśnienia, zostawiając jej tylko pamiętnik... okazuje się, że dziennik ów napisała młoda matka, Suzanne Bedford, z myślą o swoim maleńkim synku. Kobieta we wzruszający sposób opowiada o własnym życiu, o początkach znajomości z ojcem dziecka i radościach związanych z macierzyństwem. Podczas czytania tych chwytających za serce wyznań Katie nagle uświadamia sobie, ze utracony przez nią ukochany to mąż i ojciec z pamiętnika! Podczas dalszej lektury, przerażona i pełna nadziei, próbuje zrozumieć, co właściwie zaszło. Zastanawia się również, czy jej miłość ma szanse na przetrwanie.

James Patterson, znany pisarz amerykański, wydał dotychczas kilkanaście powieści sensacyjnych, które szybko okazały się bestsellerami na rynku amerykańskim. W przekładzie polskim ukazały się m.in. „Czarny rynek”, „Całuj dziewczynę”, „Kot i mysz”, „Nocny klub”, „Łasica”. „Pamiętnik pisany miłością” to wyjątkowa książka w dorobku tego autora, adresowana głównie do kobiet. Pisarz jest laureatem prestiżowej Edgar Award.

[Świat Książki, Warszawa 2001 ]

Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

♀edyta (), dodano 2011-05-14
My to zawsze coś dużo więcej niż ja.
♀edyta (), dodano 2011-05-14
Wyobraź sobie że życie polega na żonglowaniu pięcioma piłkami. Ich nazwy to praca, rodzina, zdrowie, przyjaciele i prawość. Wszystko udaje ci się utrzymywać w powietrzu. Ale pewnego dnia wreszcie do ciebie dociera, że praca jest gumową piłką. Jeżeli ją upuścisz, odbije się i wróci. Pozostałe cztery piłki - rodzina, zdrowie, przyjaciele, prawość - to szklane kule. Jeśli się którąś upuści, może się...
♀edyta (), dodano 2011-05-14
Dobre wspomnienia są jak klejnoty, Nicky. Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz