Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 8+9:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
♀edyta ()
oraz 970 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Podarunek
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Podarunek


Tytuł oryginalny The gift

Autor Danielle Steel
Dodane przez ♀gupik ()
Forma powieść
Gatunek romans
Rok pierwszego wydania 1968
Tagi romans, dziewczyna, ciąża, erotyka
Pokaż podobne

Od wydawcy

Początek lat pięćdziesiątych. Młoda dziewczyna, Maribeth, wysiada z autobusu w małym miasteczku w środkowozachodniej części Ameryki. Zmuszona do opuszczenia rodzinnego domu przez nieoczekiwaną ciążę, szuka miejsca, gdzie mogłaby urodzić dziecko. Spotyka Toma, którego rodzina przeżywa ciężkie chwile po śmierci sześcioletniej Annie, zmarłej na zapalenie opon mózgowych. W miarę rozwoju wydarzeń przypadek nabiera cech przeznaczenia. Maribeth, wyjeżdżając z miasteczka, zostawi rodzicom Toma bezcenny podarunek, który odmieni ich życie.

[Wydawnictwo Libros, 2001]
Wzruszająca historia nieszczęścia, które paradoksalnie staje się szczęściem, przypadku i przeznaczenia, jakie w ciężkiej sytuacji połączą obcych sobie ludzi. Maribeth, młoda dziewczyna w ciąży, wyrzucona z domu, szuka miejsca, gdzie mogłaby urodzić dziecko. W pewnym miasteczku spotyka Toma, którego rodzina przeżywa trudne chwile po śmierci małej Annie. Rodzice Toma dostaną od Maribeth bezcenny podarunek, który odmieni ich życie.

kdc.pl
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

♀gupik (), dodano 2008-01-11
Ksiazke tą czytalam juz kilka lat temu i na tamten czas bardzo mi sie podobala, jednak nie wiem jak odebrałabym ją teraz:)
Ogólnie tresc dotyczy losów dziewczyny, która musiała wyprowadzic sie ze swojego rodzinnego miasteczka, ponieważ zaszła w ciąże...
Pamiętam, ze jako nastoletnia dziewczynia, ogromnie przezywałam dość szczególowo opisane sceny erotyczne, w końcu był to czas, kiedy interesowało sie tym, co w "trawie piszczy":P
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz