Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 7-6:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀edyta ()
oraz 3056 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Pomyślne wiatry
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Pomyślne wiatry


Tytuł oryginalny Megan s Mate

Autor Nora Roberts
Dodane przez mundzia ()
Forma powieść
Gatunek romans
Rok pierwszego wydania 1996
Rok pierwszego wydania w Polsce 2003
Tagi rodzina, zdrada, uczucie, przeszłość, niechęć, miłość, cierpliwość
Pokaż podobne

Od wydawcy

Pojawia się przed nimi perspektywa nowego życia. Megan miała zająć się uporządkowaniem księgowości na zamku Calhounów, a jej syn miał poznać licznych mieszkających tam kuzynów. Megan była zadowolona. Uznała, że praca ta pozwoli jej zyskać samodzielność finansową, a także zapomnieć o wstydliwej przeszłości. Przyjęła pozę chłodnej profesjonalistki i przysięgła, że jej nigdy nie pozwoli sobie na porywy serca.

Przyjaciel rodziny, Nathaniel Fury, postanowił zdobyć Megan już pierwszego dnia, i został odprawiony. Czy jednak opór stawiany przez tak kruchą istotę jak kobieta może stanowić jakąkolwiek przeszkodę dla mężczyzny, który pół życia pędził na morzu w walce z żywiołami?
Przed Megan O’Riley, samotną matką dziewięcioletniego syna, pojawia się perspektywa nowego życia. Dawna rodzina mężczyzny, który uwiódł ją i porzucił. Oferuje jej posadę księgowej na swoim zamku przerobionym na luksusowy hotel. Megan z radością wyrusza do Maine. Praca pozwoli jej zyskać samodzielność finansową i zapomnieć o wstydliwej przeszłości, zaś jej syn będzie mógł dorastać wśród bogatych kuzynów. Jest głęboko zrażona do mężczyzn i pewna, że już nigdy nie pozwoli sobie na porywy serca. Przyjaciel rodziny, Nathaniel Fury, postanawia zdobyć Megan od razu pierwszego dnia. Zostaje odprawiony z kwitkiem. Czy jednak opór stawiany przez tak kruchą istotę jak kobieta może stanowić jakąkolwiek przeszkodę dla mężczyzny, który pół życia spędził na morzu w walce z żywiołami?

ksiazki.wp.pl
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz