Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 9*2:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
♀wai ()
oraz 2794 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Prawdziwy cud. Klątwa. Boże Narodzenie w Lost River. Pamięć krwi


Tytuł oryginalny True believer. Black tide. Redbird Christmas. Blood memory

Autor Nicholas Sparks & Caroline Carver & Fannie Flagg & Greg Iles
Dodane przez ♀edyta ()
Forma zbiór opowiadań
Gatunek literatura współczesna
Rok pierwszego wydania 2004
Tagi zagadka, morderstwo, dziedziczka, humor, przyjaźń, ekspedycja, cud, tajemnica, milioner, nadzieje
Pokaż podobne

Od wydawcy

Prawdziwy cud - Nicholas Sparks
Jeremy Marsh jest wschodzącą gwiazdą mediów, dziennikarzem śledczym, ktorego specjalnością jest pisanie demaskatorskich artykułów o 'rzeczach niezwykłych' - nietypowych koncepcjach naukowych, rzekomych zjawiskach nadprzyrodzonych, jasnowidzach i uzdrowicielach. Realista, sceptyczny od urodzenia, lubi swoją pracę i dlatego bez wahania przyjmuje zaproszenie przyjazdu do miasteczka Boone Creek w Północnej Karolinie. Miejscowy cmentarz jest ponoć nawiedzany przez duchy dawnych niewolników. Ilekroć nadciągnie mgła, tajemnicze błękitne światełka zdają się tańczyć na kamieniach nagrobnych. Po przyjeździe, wbrew sobie, Jeremy zaczyna interesować się prześliczną młodą bibliotekarką Lexie Darnell. Specyficzna atmosfera małej miejscowości, w której wszyscy się znają i wiedzą o sobie wszystko, absorbująca tajemnica oraz atrakcyjna kobieta sprawią, że Marsh przeżyje pierwszy w swoim życiu prawdziwy cud...

Klątwa - Caroline Carver
Kiedy Dziennikarka India Kane postanawia wziąć udział w ekspedycji Greenpeacea'u, jeszcze nie wie z czym przyjdzie się jej zmierzyć. Oślepiona przez zamarzającą mglę załoga statku Sundancer zbyt późno dostrzega zbliżający się tankowiec. W wyniku kolizji ginie ośmiu członków załogi, wśród zabitych znajduje się bliski przyjaciel Indii. Kiedy okazuje się, że tankowiec który staranował statek Greenpeacea'u nie posiada rejestracji India postanawia postawić właściciela przed wymiarem sprawiedliwości, lecz jeszcze nie wie, że właśnie rozpoczęła niebezpieczną grę, w której przyjdzie jej zagrać o własne życie.

Boże Narodzenie w Lost River - Fannie Flagg
Wzruszająca, pełna ciepła, tryskająca humorem opowieść o uzdrawiającej mocy przyjaźni, wiary i nadziei. Fannie Flagg udowadnia, że mimo wszelkich przeciwności losu należy cieszyć się każdą chwilą i nigdy nie przestawać wierzyć w cud. "W końcu nie wolno tracić nadziei". "Boże Narodzenie w Lost River" to powieść, która niezawodnie wprawi czytelnika w dobre samopoczucie. Pozytywna energia emanuje wprost z każdej strony tej amerykańskiej "opowieści wigilijnej".

Pamięć krwi - Greg Iles
Cat Ferry, dziedziczka południowej fortuny, miała osiem lat, gdy jej ojciec został zamordowany w rodzinnej posiadłości, położonej wśród lasów i mokradeł Luizjany. Cat nie pamięta, co wydarzyło się owej straszliwej nocy. Teraz jednak, ponad dwadzieścia lat później, trafia na trop straszliwej tajemnicy. Przypadkowe odkrycie śladów krwi na dywanie w dawnym pokoju dziecinnym wyzwala to, co dotąd kryła jej podświadomość, skłania do poszukiwania prawdy.

[Reader's Digest, 2006]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz