Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 7*9:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀edyta ()
pracus ()
oraz 2529 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
darmowa pożyczka bez bik i krd online na www.pozyczkabez.pl |
Sekrety wielokrotnych orgazmów. Multiorgazmiczna para
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Sekrety wielokrotnych orgazmów. Multiorgazmiczna paraAutor Mantak Chia & Maneewan Chia & Douglas Carlton Abrams & Rachel Carlton Abrams

Od wydawcy

Sekrety wielokrotnych orgazmów to nowoczesny, pozbawiony pruderii poradnik dla ludzi o otwartych umysłach. Inspiruje nie tylko w sypialni, ale uczy jak odpowiedzialnie kochać przez całe życie. Zawarte w księgach tao techniki seksualne, które autorzy omawiają w książce, uczą jak osiągnąć rozkosz, jak również jedność serc, ciał i dusz w każdym związku.

[czarnaowca.pl]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

♀Aleksandra0709 (), dodano 2013-08-30
Zbyt często rozglądamy się za miłością wokół nas, zamiast dbać o nasze wewnętrzne źródła miłosnej energii. (...) taoiści starali się uczyć ludzi pielęgnowania miłości w sobie samych, zupełnie niezależnie od partnera i całego zewnętrznego świata.
♀Aleksandra0709 (), dodano 2013-08-30
Pielęgnując miłość własną i miłość do partnera, możemy objąć nią również całą resztę świata. Dzięki empatii możemy kochać bezwarunkowo i tym samym bez cierpienia akceptować świat takim, jakim jest.
♀Aleksandra0709 (), dodano 2013-08-30
Według taoizmu mikrokosmos (nasze ciało, nasz związek) jest nierozerwalnie związany z makrokosmosem (naszą planetą, całą ludzkością). Uzdrawiając i doskonaląc nas samych i nasze najintymniejsze relacje, uzdrawiamy i doskonalimy całokształt naszych relacji międzyludzkich i świat, w którym żyjemy.
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz