Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 4+8:

Ostatnio odwiedzający
♂rafar ()
♀anjax8 ()
♀wai ()
♀edyta ()
oraz 4438 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Wieczór panieński
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Wieczór panieńskiAutor Izabela Pietrzyk
Dodane przez ♀anjax8 ()
Forma powieść
Gatunek literatura współczesna
Rok pierwszego wydania 2012
Tagi przyjaciółki, miłość, czterdziestolatki,
Pokaż podobne

Od wydawcy

Renata, Izabela i Dorota, czyli nie całkiem poważne przyjaciółki, które są w całkiem poważnym wieku, jadą do Krakowa, gdzie ma się odbyć tytułowa impreza - wieczór panieński. Organizuje go mieszkająca tam koleżanka, która właśnie odkryła, że życie zaczyna się po czterdziestce, bo tyle mniej więcej lat potrzebuje kobieta na znalezienie normalnego i godnego partnera. Pełne beztroskiej radości "dziewczynki" wsiadają do pociągu, nie podejrzewając, że podróż będzie brzemienna w skutki. Już na miejscu okazuje się, że Renia zgubiła portfel z dokumentami. Szczęśliwie, znalazł go nieznajomy, który wracał do domu nocnym pociągiem. Dostarczył zgubę koleżance Renaty, która twierdzi, że facet jest przystojny, a ponadto deklaruje chęć bliższego poznania Reni. Jej zdjęcie w dowodzie ponoć go zauroczyło... Cała sprawa wydaje się podejrzana, ale ciekawość randki w ciemno przeważa szalę. Co z tego wyniknie?
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

♀anjax8 (), dodano 2014-06-17
Będąc w Krakowie, patrzyłam z zazdrością na zawartość prezentu dla Reni. Myślałam wtedy, że trafiła na mężczyznę z fantazją. Na takiego, który potrafi zaskoczyć niebanalnym upominkiem. A co gorsza, uwierzyłam, że jeszcze tacy po świecie chodzą. Tymczasem okazało się właśnie, że autorką uroczego pomysły była kobieta! A nietuzinkowy adorator, którego tak zazdrośnie podziwiałam, okazał się... tylko facetem! Całkiem banalnym i zupełnie tuzinkowym: najpierw przyparadował ze zwyrodniałym koszem róż, potem odsądził od czci i wiary Arabów za pałętanie się po Egipcie, a finalnie - z rozbrajającą szczerością - uśmiał się szczerze z tego, że mógłby osobiście wymyślić jakiś idiotyczny supełek na chusteczce...
♀anjax8 (), dodano 2014-06-17
"Niektórzy ludzie są jak bubel zapakowany w puzderko Swarovskiego, a niektórzy są diamentami wrzuconymi w ekologiczną reklamówkę. Jedni i drudzy muszą po tym świecie chodzić, bo na jednych i drugich jest zapotrzebowanie. Takim ładnie zapakowanym bublem też można się pochwalić i splendoru sobie dodać."
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz