Logowanie/Rejestracja

Gdzie kupić?

Szukaj książek


Szukaj treściCzat
Jako niezalogowany oblicz: 2+3:

Ostatnio odwiedzający
♀edyta ()
♂rafar ()
♀anjax8 ()
pracus ()
oraz 3992 niezalogowanych...
Zaprzyjaźnione serwisy
|
Przeczytana
Posiadana
Ulubiona

Z dzienników botoksowych


Tytuł oryginalny The Botox Diaries

Autor Janice & Schnurnberger Lynn Kaplan
Dodane przez ♀katimka ()
Forma powieść
Gatunek literatura współczesna
Rok pierwszego wydania 2004
Tagi dziennik, botoks, literatura XXI wieku, chirurgia plastyczna, literatura kobieca
Pokaż podobne

Od wydawcy

Zabawna, cyniczna i trochę bezwstydna opowieść o dwóch przyjaciółkach stawiających czoła wyzwaniom wieku czterdziestu lat - erotycznej bieliźnie, odsysaniu tłuszczu, nowym kochankom! Książka utrzymana w stylu "Diabeł ubiera się u Prady", "Seks w wielkim mieście" i "Niania w Nowym Jorku"!

W świecie, gdzie chirurgia plastyczna jest tak popularna jak seksowna para butów Manolo Blahnika, samotna matka z przedmieść, Jessica Taylor, próbuje przekroczyć magiczny wiek czterdziestu lat, mając na twarzy jedynie krem nawilżający i tusz do rzęs. Jej olśniewająca przyjaciółka, producentka telewizyjna Lucy Baldor, ma odmienne poglądy na dostojne starzenie się. "Moje ciało to świątynia", tłumaczy Lucy, "nie chcę więc, by się rozsypało jak Święty Jan".

Przyjaźń Lucy i Jess przetrwała burze małżeńskie, narodziny ich dzieci i transformację ze skąpych bikini w "urocze" stroje jednoczęściowe. Tym razem jednak, ku przerażeniu Jess, Lucy oznajmia, że ma kochanka. Bardzo znanego kochanka. Jej mąż Dan dowiaduje się o romansie, ale Lucy jest zbyt pogrążona w namiętności, by się tym przejmować. A Jess sama znajduje się w kłopotliwym położeniu, kiedy to były mąż, seksowny Francuz, ponownie wypełnia jej życie - i łóżko.

"Z dzienników botoksowych" jest porywającą historią, oferującą niespodziewane i pełne atrakcji podglądanie perypetii dwóch kobiet w średnim wieku. Od masażu tajskiego po seks tantryczny - kto mógłby zgadnąć, że życie po czterdziestce może zapewnić tyle rozrywek?

Autorki, Janice Kaplan i Lynn Schnurnberger, mieszkały w trzech państwach, były zamężne czterokrotnie, wychowały troje dzieci i wydały siedem książek. Wyprodukowały setki godzin telewizyjnych programów rozrywkowych i napisały artykuły do chyba wszystkich amerykańskich magazynów kobiecych. Obie regularnie występowały też w telewizyjnych programach, w tym w Oprah, CBS This Morning i Today. Obecnie każda jest szczęśliwą mężatką i obie mieszkają w okolicach Nowego Jorku. "Z dzienników botoksowych" (amerykańska premiera w czerwcu 2004) to ich pierwsze wspólne dzieło.

[www.soniadraga.pl]
Dodaj notatkę od wydawcy

Opinie i recenzje

W tej chwili nie jest dodana żadna recenzja. Może dodasz pierwszą?
Dodaj recenzję

Cytaty

W tej chwili jest dodany żaden cytat
Dodaj cytat

Powiązania

Brak powiązań z zewnętrznymi stronami.
Dodaj powiązanie

Komentarze

W tej chwili jest dodany żaden komentarz
Dodaj komentarz